پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: 3b8wUpHR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۱۳:۰۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۶
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:

تحصیل قریب22هزاردانش آموز استان درمدارس غیردولتی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در حال حاضرو با احتساب طرح خرید خدمات آموزشی، قریب 22 هزار دانش آموز دختر و پسر دوره های مختلف تحصیلی در مدارس غیر دولتی استان مشغول ادامه تحصیل می باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، عباس لامعی با بیان این که این میزان، 14/23 دانش آموز کل استان را شامل می شود، اظهار کرد: در سال گذشته تحصیلی و با احتساب طرح خرید خدمات آموزشی تعداد 765مدرسه و مرکز غیر دولتی در 12 شهرستان و منطقه استان فعالیت می کردند.

وی، تصریح کرد: تخصیص 25درصد نیروی انسانی بخش دولتی به مدارس عام المنفعه، پیش بینی تسهیلات بانکی متناسب با نیاز مدارس و مراکز غیردولتی، پیش بینی واگذاری اراضی  و ساختمان های مازاد بر نیاز آموزش و پرورش به بخش غیر دولتی و برخورداری از تخفیفات و معافیت های مالیاتی و عوارض از جمله مهم ترین خدمات ارائه شده به این مدارس در استان است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به پیش بینی رشد 10 درصدی دانش آموزان و مدارس غیر دولتی در استان، یاد آور شد: پیش بینی می شود در سال تحصیلی آینده 24 هزار و 500 دانش آموز دختر و پسر در دوره های مختلف تحصیلی در 786 مدرسه و مرکز غیر دولتی استان تحصیل نمایند. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه