پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: 5w3RO9eZ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۴:۱۵:۲۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۲
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:

رقابت 16 تیم درجشنواره کشتی پهلوانی وورزشهای زورخانه ای

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همزمان با هفدهم شوال و روز کشتی پهلوانی و ورزش های زور خانه ای 16 تیم از دانش آموزان دوره اول متوسطه در نهمین جشنواره کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای رقابت می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، عباس لامعی صبح امروز اظهار کرد: نهمین جشنواره ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانش آموزان دوره اول متوسطه کشور از صبح امروز با تجدید میثاق دانش آموزان ورزشکار با آرمان های شهدا به طور رسمی در بیرجند آغاز شد.

وی با بیان این که در حال حاضر 15 تیم در استان حضور دارند، تصریح کرد: تجدید میثاق ورزشکاران با آرمان های شهدا، برگزاری دوره آموزش داوری و ضمن خدمت مربیان تربیت بدنی، وزن کشی ورزشکاران و نشست کمیته فنی مسابقات از مهم ترین برنامه های نخستین روز این جشنواراه به شمار می رود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به شرکت 28 مربی تربیت بدنی در دوره آموزشی ضمن خدمت، ادامه داد: برای این مربیان به میزان 12 ساعت آموزش ضمن خدمت صادر می شود.

لامعی هدف از برگزاری این دوره ضمن خدمت را آشنایی مربیان و دواران با قوانین و آیین نامه جدید کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای و ارتقای سطح درجه داوری به فدراسیونی و صدور کارت ملی داوری دانست.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه