پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: JHGNEqt7      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۴:۲۹:۲۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۴
معاون آموزشی دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

آموزش 286 مربی در کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای

معاون آموزشی دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سالهای اخیر قریب 286 مربی تربیت بدنی آموزش های لازم و علمی در خصوص کشتی پهلوانی و ورزشهای زور خانه ای را فرا گرفته اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، حمید محمدی صبح امروز در نشست کمیته فنی و برنامه ریزی نهمین جشنواره کشتی پهلوانی و ورزش های زور خانه ای در بیرجند، اظهار کرد: توسعه و ترویج فرهنگی پهلوانی لازمه و نیاز ورزش قهرمانی است.

وی، حمایت های نرم افزاری، سخت افزاری و آموزش را سه محور و لازمه توسعه و ترویج کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای در مدارس برشمرد و تصریح کرد: با توجه به سه اصل کاشت، داشت و برداشت، توجه به ورزش دانش آموزی  رمز موفقیت فدراسیون های مختلف ورزشی در توسعه ورزش قهرمانی و پهلوانی کشور است.

معاون آموزشی دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: سه مرحله استعداد یابی، پرورش و هدایت این استعداد ها بر عهده آموزش و پرورش بوده و فدراسیون های ورزشی از این استعداد های کشف شده در استمرار افتخارات ملی استفاده می کنند.

محمدی ادامه داد: تقویت روحیه تعامل و دوستی ورزشکاران در کنار رقابت سالم و سازنده و توسعه و تقویت ورزش قهرمانی و پهلوانی در بین دانش آموزان نوجوان کشور از مهم ترین اهداف برگزاری نهمین جشنواره کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای در خراسان جنوبی به شمار می رود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه