پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: kNOE5VSv      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۴:۴۶:۰۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۱
سرمربی تیم ملی بزرگسالان ورزش های زورخانه ای خبر داد:

استعدادیابی از یکصد دانش آموز باستانی کار در خراسان جنوبی

سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای گفت: در طی دو روز، یکصد دانش آموز باستانی کار خراسان جنوبی در تست های استعداد یابی کشتی پهلوانی و ورزش های زور خانه ای شرکت کردند که پیش بینی می شود 10 درصد این تعدادبه اردوهای عملی راه یابند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، علیرضا غلامی، صبح امروز در نشست کمیته فنی و برنامه ریزی نهمین جشنواره کشتی پهلوانی و ورزش های زور خانه ای در بیرجند، اظهار کرد: خراسان جنوبی جزو استان های ریشه دار و یکی از اضلاع مربع قدرت در ورزش باستانی کشور است.

وی، از برگزاری مسابقات استعدادهای برتر ایران در آینده نزدیک خبر داد و افزود: امروز عیار ورزشکاران در ترازوی علم و نو آوری سنجیده می شود و اگر در این زمینه به روز نشویم در آینده نه چندان دور حرفی برای گفتن در عرصه های ملی و جهانی نخواهیم داشت.

رئیس کمیته مربیان و مربی تیم ملی بزرگسالان کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای افزود: اولین پایگاه استعداد یابی کشور به صورت علمی، عملی و واقعی همزمان با برگزاری نهمین جشنواره کشتی پهلوانی و ورزشهای زورخانه ای در خراسان جنوبی دایر شد.

غلامی پشتوانه سازی برای ورزش پهلوانی و باستانی را مهم ترین رویکرد کارگروه تخصصی استعداد یابی دانست و ادامه داد: تا ده روز آینده 30 مربی آموزش دیده جدید به جرگه مربیان کشتی پهلوانی و ورزشهای زورخانه ای افزوده شده و کارت مربی گری خود را دریافت می کنند. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه