پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: SR0yCLDL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۰۸:۵۱:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۱
مدیر کل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد:

معرفی قریب 19 هزار ورزشکار دانش آموز در کشور

مدیر کل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت گفت: محصول کار ورزش دانش آموزی شناسایی، تربیت و معرفی قریب 19 هزار دانش آموز از دوره های محتلف تحصیلی به صورت رسمی، در بیش از 11 استان کشور و در رشته های مختلف ورزشی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، حسین بابویی در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای دانش آموزان کشور در بیرجند، اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش در سال های اخیر با برگزاری مسابقات درون مدرسه و برون مدرسه ای موج عظیمی از جنس شور و نشاط و با هدف توسعه ورزش پهلوانی و قهرمانی در مدارس کشور ایجاد نموده است.

وی، با اشاره به تحصیل بیش از 13 میلیون دانش آموز در مدارس کشور، افزود: گستره ورزش دانش آموزی با استفاده از متدها و روشهای نوین نرم افزاری و سخت افزاری در مدارس کشور رو به گسترش است و تا کنون استعداد های نابی در رشته های مختلف شناسایی و به تیم های ملی در رده های مختلف سنی معرفی شده اند.

بابویی از شهدای دانش آموز به عنوان پهلوانان واقعی ایران زمین یاد کرد و ادامه داد: مربیان و معلمین ورزش درمدارس با توجه به شرایطی که دارند رشته‌های مختلف ورزشی را اجرا می‌کنند.

مدیر کل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، از خراسان جنوبی به عنوان یکی از قدرت های ورزش های پهلوانی و زور خانه ای کشور یاد کرد و ابراز داشت: در سومین سال برگزاری المپیاد های درون مدرسه ای بیش از  5 میلیون دانش آموز کشور مشارکت کردند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه