پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: R1GSVIiT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۷:۰۷:۴۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۰
مدیر آموزش و پرورش بیرجند مطرح کرد:

توجه به دانش آموزان بی بضاعت ضروری است

مدیر آموزش و پرورش بیرجند گفت: توجه به مدارس حاشیه شهر و رسیدگی به دانش آموزان بی بضاعت ضروری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی و به نقل از بیرجند سید حسین سجادی نژاد  در نشست مدیران مدارس دوره ی ابتدایی که با محوریت پروژه مهر برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد مدرسه سالم و با نشاط مهم ترین رویکرد آموزش و پروش بیرجند در بحث تعلیم و تربیت است.

وی، در این نشست دو ساعته ضمن تشکر از همراهی مدیران در سال تحصیلی جاری تصریح کرد: مدیران مدارس علی رغم مشکلات عدیده مالی ، بادرایت و سعه ی صدر امور مدارس را به پیش می‌برند که قابل تقدیر است.

مدیر آموزش و پرورش بیرجند با بیان این مطلب که ایجاد مدرسه سالم وبا نشاط می تواند در روحیه دانش آموزان موثر تر باشد، افزود: مدیریت برقلب‌ها وایجاد صمیمیت دربین همکاران و دانش آموزان باید از دیگر برنامه های مدیران مدارس باشد.

سجادی نژاد همچنین، توجه به مدارس حاشیه شهر با عنایت به افزایش آمار دانش آموزی در این مدارس، درخصوص رسیدگی به دانش آموزان بی‌ بضاعت تاکید کرد و بُعد تربیتی آنهارا از ابعاد مهم در تربیت دانش آموزان دانست .

گفتنی است در ادامه این جلسه داوران طرح و برنامه های دوره ابتدایی شهرستان مورد تقدیر قرارگرفتند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه