پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: bHZlS31P      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۲:۵۲:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۱
دربازدید از طرح هجرت فردوس مطرح شد:

ثبت نام 440 دانش آموز فردوسی در طرح هجرت

مدیر آموزش و پرورش فردوس گفت: بیش از 440 دانش اموز دختر و پسر فردوسی برای شرکت در طرح هجرت 3 نام نویسی کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی و به نقل از فردوس، علیرضا خداخواه در بازدید از طرح های طرح هجرت 3 این شهرستان اظهار کرد: این طرح یک حرکت انقلابی است که یاد روزهای آغازین انقلاب را تداعی می کند.

وی با اشاره به  رشد چشمگیر آموزش و پرورش فردوس در عرصه برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی تصریح کرد: با توجه شرایط بسیار کنونی رمز موفقیت و برون برون رفت از مشکلات فرهنگی و اقتصادی و رشد و شکوفایی کشور ر اتحاد و همدلی است.

مدیر آموزش و پرورش فردوس از معلمین به عنوان پرچمداران جبهه تعلیم و تربیت در مقابل تهدیدات نرم و ضد فرهنگی دشمنان یاد کرد و افزود : وظیفه معلم فردوسی صیانت از مرزهای فکر و اندیشه جوانان این خطه از کشور اسلامی و تربیت نسلی مومن، متفکر و اندیشمند است.

خداخواه، ترویج و گسترش روحیه جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان را از مهم ترین اهداف طرح هجرت در شهرستان فردوس برشمرد و خاطر نشان کرد: نگاه آموزش و پرورش فردوس به اردوهای طرح هجرت 3 قبل از این که اقتصادی باشد، جهادی و فرهنگی است.

مدیر آموزش و پرورش فردوس افزود: در حال حاضر 25 عرصه شناسایی شده که عمده فعالیت ها در قالب تعمیرات میز و صندلی، کتابخانه مدارس، شعارنویسی،دیوارنویسی، زیباسازی ومرمت مدارس است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه