پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: 49WQ7uVQ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۳۴:۴۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۴
مدیرآموزش و پرورش بیرجند خبر داد:

کسب 9عنوان برگزیده کشور توسط دانش آموزان بیرجندی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند گفت: دانش آموزان این شهرستان در سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری موفق به کسب 9 عنوان برگزیده کشور شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی و به نقل از شهرستان  بیرجند سید حسین سجادی نژاد اظهار کرد: سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری در 66 رشته انفرادی و رشته های گروهی هنرهای نمایش و آوایی با کسب موفقیت های چشمگیر در سال تحصیلی گذشته برگزار شد.

وی با بیان این که در مرحله شهرستانی مسابقات تعداد 3هزار و 445 دانش آموز در 66 رشته انفرادی و 5 رشته گروهی شرکت کردند، تصریح کرد: از این تعداد 776 نفر حائز رتبه های ممتاز شهرستانی شدند.

مدیر آموزش و پرورش بیرجند، با اشاره به کسب رتبه های اول شهرستان توسط 351 دانش آموز دوره های  تحصیلی متوسطه اول و دوم و راهیابب آنان به مرحله استانی مسابقات،  ابراز داشت: در رشته های انفرادی مسابقات 88 نفر حائز رتبه های ممتاز و 23 آموزشگاه در رشته های گروهی هنرهای آوایی و نمایشی و نقاشی همگانی و سرود همگانی موفق به کسب رتبه های ممتاز استانی شدند.

دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان بیرجند، با اشاره به کسب9 عنوان برگزیده کشوری توسط دانش آموزان شهرستان در رشته های انفرادی، خاطر نشان کرد:  این دانش آموزان  درنیمه اول مرداد ماه  سال جاری برای کسب عناوین ممتاز کشوری در نیشابور به رقابت می پردازند.

شایان ذکر است که آموزشگاه متوسطه دوم دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) نیز از این شهرستان در رشته سرود همگانی موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه