پورتال اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبي
کدمطلب: QQadHvDw      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۳۷:۴۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۰
مدیرآموزش وپرورش درمیان مطرح کرد:

مشارکت 130 دانش آموز درمیانی در طرح هجرت3

مدیرآموزش وپرورش درمیان گفت: تابستان امسال 130 دانش آموز درمیانی برای مرمت، زیبا سازی و بهسازی 24 مدرسه شهرستان در طرح هجرت 3 مشارکت دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی و به نقل از شهرستان درمیان، حسین مهران فر اظهار کرد: این طرح در قالب پروژه مهر با هدف آشنایی دانش آموزان با فرهنگ تعاون در کار گروهی، بکار بردن استعداد و ذوق هنری در فضای مدارس بر حسب گروه سنی دانش آموزان اجرا می شود.

وی، تعهد در برابر نگهداری از امکانات و اموال در مدارس، لذت بردن از کار، استفاده بهینه از اوقات فراغت و استفاده از نیروی جوان دانش آموزی در تعمیر و تجهیز مدارس و مشارکت آنها در فعالیت های عمرانی و فضاهای آموزشی از دیگر اهداف اجرا این طرح برشمرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان،افزود: هر ساله در فصل تابستان با مشارکت تشکل  بسیج دانش آموزی در مدارس این طرح اجرا می شود که نقش مهمی در بهسازی مدارس، غنی سازی اوقات فراغت جوانان و افزایش روحیه مسئولیت پذیری آنان دارد.
مهران فر یادآور شد: از جمله نکات مثبت در این طرح شکوفا شدن بسیاری از استعدادها ی دانش آموزان ونیز زمینه همکاری و احساس مسئولیت دانش آموزان می باشد .

وی اضافه کرد: مهم ترین فعالیت دانش آموزان در طرح هجرت 3 در زمینه رنگ آمیزی، دیوارنویسی ،خطاطی و نقاشی مدرسه های سطح شهرستان بویژه درمدارس  دور افتاده است.

دبیر شورای آموزش و پرورش درمیان، با بیان اینکه دانش آموزان سرمایه های اجتماعی جامعه هستند، گفت: باید راه را برای توانمندسازی وشکوفایی استعدادهای این قشر از اجتماع با برنامه ریزی صحیح واصولی هموار نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه